EKSKLUZIVE/ SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE KOMPLEKSIN DELIJORGJI - Century 21 Albania
Përshkrim

Ekskluzive / Shitet ambient komercial ne Kompleksin Delijorgji . Njesia ka siperfaqe 229 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te kompleksit. Aktualisht esht ne gjendje pune me aktivitet te konsoliduar dhe mundesi vazhdimi marrje me qira per afatgjate ne vleren 3800 Euro/bruto. Gjithashtu ka punime ektra sh cilesore , fasade xhami etj.Organizimi tij open space 1 kuzhine te vogel dhe 2 tualete . Prona disponon certifikate pronesie. Mundesi shume e mire investimi .Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

229 m2

Sip. e brendshme:

193 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1600

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin