SHITET VILE 2 KATESHE NE SHENVLASH PRANE TREGUT TE MAKINAVE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Prona Ndodhet ne zonen e Shenvlashit, afer Tregut te Makinave.
Ka nje siperfaqe prej 3790m2 ne total ku nga keto 152m2 jane ndertim. 500m2 jane toke-truall dhe 3290 m2 toke-are rreth shtepise.
Shtepia eshte e perbere nga dy kate, ne katin e pare organziohet nga salloni i madh, dhome ndenje+kuzhine, 1 dhome gjumi si dhe nje tualet
Ne katin e dyte ndodhet salloni, 3 dhoma gjumi, tualet si dhe nje ballkon i madh rreth gjithe hapsires se shtepise.
Gjithashtu disponon nje garazhd dhe nje magazine.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione dhe vizite ne prone, kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

3790 m2

Sip. e brendshme:

152 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

585

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shën Avlash

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin