SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK KOMUNA E PARISIT KIKA 2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Kika 2 tek Komuna e Parisit shesim apartament i cili organizohet ne:
Koridor shperndares, sallon , nje dhome gjumi , nje tualet dhe garderobe. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi duke qene ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit por edhe nje mundesi shume e mire banimi per te gjitha facilitetet qe ofron. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

79 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

669

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin