SHESIM DYQAN NE MYSLYM SHYR BUZE RRUGE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambjent komercial ne rrugen Myslym Shyri.
Ambjenti ka sipefaqe 42 m2 dhe fasade nga rruga kryesore
Organizohet nga nje ambjent open space, 1 tualet.
Pozicioni buze rruge e favorizon zhvillimin e cdo biznesi dhe eshte i dhene me qira.

Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni !!!


.


Informacion
Sip. Totale:

42 m2

Sip. e brendshme:

42 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

725

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin