SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN DELIJORGJI - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Delijorgji me siperfaqe 121 m2.organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhine , 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe ballkone. Apartamenti shitet i arreduar dhe ndodhet ne katin e 5 te objektit. Disponon certifikate pronesie.Gjithashtu opsionale eshte dhe shitja e nje posti parkimi me siperfaqe 12.5 m2 ne vleren 30.000Euro .Per nje vizite ne prone me kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

121 m2

Sip. e brendshme:

111 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

426

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin