JAPM ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SKY TOWER NE BLLOK - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zemer te Bllokut pran Sky Tower japim me qira apartament i cili organizohet ne sallon ndenje, kuzhine dy ballkone dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka nje mobilim teper cilesor dhe ofron nje pamje shume te bukur te Tiranes. Zona ne te cilen ndodhet ofron cdo facilitet te mundshem per nje jetese teper cilesore. Per me teper info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

223

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin