SHITET TOKE ME PAMJE DETI DHE LIQENI NE SHKALLNUR ,DURRES !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka per shitje ndodhet ne Shkallnur me siperfaqe 7475m2.
Prona ndodhet ne zone kodrinore dhe ofron pamje deti dhe liqeni.
Disponon dokumentacion te rregull hipotekor dhe eshte gati per shitje.
Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

7475 m2

Sip. e brendshme:

7475 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1233

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkallnur

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin