Jepet 2+1 me qira Vollga - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament ne Vollga, i sapomobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te mire administruar dhe me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 90 m2, dhe eshte totalisht i rinovuar dhe sapo investuar.Eshte i organizuar ne ambient ndenje dhe kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ka orientim jug, dhe 2 ballkone me pamje ballore nga deti. Ne cmim eshte i perfshire dhe 1 post parkim per makinen. Per me shume informacion mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

1272

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin