Ambjent per qira për zyra te Kompleksi Delijorgji ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti ndodhet në katin e parë banim i përshtatshëm për zyra dhe aktivitete te ndryshme sherbimi.
Ambjenti është i pajisur me ngrohje qendrore , aktualisht i ndare ne 4 ambjente pune dhe holl te madh dhe 3 tualete.
Hyrja eshte e dedikuar dhe lehtesisht e aksesueshme.
Çmimi eshte neto.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

430 m2

Sip. e brendshme:

373 m2

Tualetet:

3

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

370

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin