APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE LIQENIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nga ndertimet me cilesore te zones se liqenit ofrojme per qira apartament te sapo rinovuar.
Prona organizohet ne koridor, ambient ndenje se bashku me gatimin, dy dhoma gjumi, dy tualete me ndricim natyral dhe dy ballkone.
Vlera e qirase eshte bruto, pra perfshihet edhe tatimi ne burim 15%
Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

102 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

1032

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi FZ Construction, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin