Apartament 1+1 per shitje tek Komuna Parisit! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Komunen e Parisit.
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe totale: 61.27m2
• Siperfaqe neto: 54.37m2
• Kati 4

Organizimi:
• 1 dhome gjumi
• 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen
• 1 tualet
• 1 ballkon

Cilësime të tjera:
• Cilesi e larte ndertimi
• Opsion ideal investimi
• Izolim termik, akustik
• Ndertimi me i ri ne zone

Mundesi ideale investimi ku qirate e aprtamentit te arreduar jane 700 euro dhe ne rast te shfrytezimit per zyre.500 euro neto.
Apartamenti dorezohet i perfunduar, dhe punimet mbyllen brenda vitit 2023

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

3145

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: komuna e parisit, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin