JEPET ME QIRA 1+1 PER ZYRA - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament per zyra, prane Sheshit Willson, tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore, me fasade xhami nga rruga. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte i ndare ne 3 ambiente pune, tualet dhe ballkon. Jepet me qira i pamobiluar. Lirohet me date 1 Tetor. Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

78 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

641

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Willson

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin