SIRI KODRA, SHITET APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 te Siri Kodra !
Apartamenti me siperfaqe totale 76 m2, ndodhet ne katin e 5-te , ne nje pallat te ri ne ndertim ne fazen karabinaje ,
Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit ,1dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon.
Aktualisht pallati eshte ne fazen karabinaje te punimeve .
Per me teper informacione kontaktoni nr bashkengjitur !


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Sold

Website Views:

289

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Siri Kodra, Rruga Siri Kodra

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin