Jepet apartament me qera te Shkolla e Bashkuar - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet te Shkolla e Bashkuar ne nje ndertim te ri te vitit 2021.

Informacion mbi apartamentin:
•Ndertim i ri
•Kati 1 banim, i 2ti nga toka
•Ashensor
•Siperfaqe 95 m2
•Orientim Jug-Perendim
•Hipoteke

Organizimi:
•Korridor shperndares
•Sallon i bollshem dhe kuzhine
•2 Dhoma gjumi
•2 Tualete (njeri me dritare)
•1 Ballkon

Cilesime te tjera:
•Totalisht i mobiluar dhe investuar
•Kondicioner inverter ne ç’do ambient
•Dritare dopio xham/akustike
•Tualete inkaso
•TV 60”Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Llagami te rruga e Dibres ne zone te qete per banim dhe me te gjitha facilitetet brenda kompleksit.

Per me shume informacion mbi pronen mund te me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

152

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Bashkuar

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin