JEPET ME QIRA 1+1 NE GOLEM! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi,dhome ndjenje dhe tualet.
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne golem dhe te qeta.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me administrim.

Per nje vizite ne prone apo me shume informacion ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

52 m2

Sip. e brendshme:

46 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

49

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem,prane hotel flower, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin