YZBERISH, SHESIM APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Yzberish, Shesim Apartament 1+1.
Apartament me nje siperfaqe totale prej 87m2, ndodhet ne katin e 1-re banim, te nje pallati te ri.
Ambienti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Disponon nje planimetri te rregullt, lehtesisht i konvertueshem ne apartament 2+1.
Mundesi Investimi.
Disponon Dokumentacion te Plote HIpotekor.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

87 m2

Sip. e brendshme:

77 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

142

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Yzberish, Yzberish

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin