APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KOMPLEKSIN AURA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme per shitje apartament 1+1 ne kompleksin Aura ne rrugen Dritan Hoxha, Laprake.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim me orientim perendim.
Me nje planimetri kuadratike dhe totalisht te mireshfrytezuar ka siperfaqe bruto 69 m2 dhe siperfaqe neto 58 m2.
Organizohet ne:
-Korridor ne hyrje te Ap
-Sallon bashke me kendin e gatimit
-Dhome gjumi
-Ballkon
-Tualet me dritare

Objekti aktualisht eshte ne fazen e suvatimeve.
Per nje vizite ne prone ose informacione te metejshme me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

69 m2

Sip. e brendshme:

58 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

193

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin