SHITET APARTAMENT LLUKSOZ 3+1+ 2 POSTE PARKIMI TE REZIDENCA HALISOF ,TEG - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 3+1+2 plus 2 poste parkimi Te Rezidenca Halisof 

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i ri, 2021
• Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim
• Sipërfaqe (Bruto): 145 m2.
• Sipërfaqe (Neto) : 128 m2
 
Organizimi:
• Korridor Shpërndarës,
• Salloni i ndenjes bashkë me Ambientin e gatimit
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
•2 Poste parkimi

Cilësime të tjera:
• Kubaturë e rregullt.
• Parket AC5
• Grila elektrike
•Dritare dhe Vetrata dopio xham
• Orientimi Lindje-Jug-Perendim
•Postet e parkimit te perfshira ne cmim
•Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar

Apartamenti ndodhet në një nga Rezidencat më të reja në zonën e TEG-ut. Zona është shumë e qetë dhe e preferuar për Banim pas investimeve të shumta që janë bërë në zonë kohëve të fundit si dhe aksesit direkt që kjo zonë ka me Unazën e Madhe të Tiranës.


Informacion
Sip. Totale:

145 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

3671

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca Alisof, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin