Apartament 2+1 ne Green Coast Residence! - Century 21 Albania
Përshkrim

Në një nga destinacionet kryesore të rivierës Shqiptare ofrojme për shitje një apartament super të investuar i tipologjisë 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe organizohet në një ambjent ndenje së bashku me gatimin, verandë me pamje nga deti, dy dhoma gjumi, një tualet si dhe ka një oborr me nje siperfaqe totale prej 140 m2 ku eshte i perfshire edhe një post parkimi.
Shtrirë në 20 hektarë truall, “Green Coast Resort & Residences” ka një qasje të fortë me natyren, duke respektuar ekosistemin gjithashtu dhe standard premium, përzgjedhje e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde te ndertimit. Konsiderohet si nje nga rezidencat elitare, luksoze dhe me e preferuara per te kaluar pushimet ne nje nga perlat e Mesdheut. Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar, restorant, club, pishina, ambiente sportive, plazh privat, shetitore, hapesira parkimi etj.
Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ketij kompleksi rezidencial, për të garantuar ekselencë absolute.
Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

211 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Sip. Toke:

139 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

1299

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Green Coast Residence, Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin