Apartament 2+1+2 ne Rrugen e Kavajes!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament i tipologjise 2+1+2 me sipërfaqe 126m2 ne rrugen e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e 8-te te banimit dhe ka një kubaturë të rregullt. Banesa ofron: sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon qe lidh 2 ambjente. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjithe pajisjet e nevojshme. Zona ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme. Pallati ndodhet ne rruge kryesore e cila ofron akses ne zonen e Myslym Shyrit e fare prane qendres se Tiranes. Mundesi parkimi ne anen e perparme te pallatit me karten e rezidentit.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

126 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

879

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Him Kolli, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin