EKSKLUZIVE! SHITET APARTAMENT 1+1 MUNDESI PAGESE ME KESTE, NE REZIDENCEN "LIBURNA" FAZA 2, MALI I ROBIT! - Century 21 Al...
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe te brendshme 44.2 m2 dhe sip.totale 53m2 .Organizohet ne salle ndenje + kuzhine,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane.
Vendodhja eshte prane plazhit te Golemit dhe e aksesueshme nga rruga kryesore.
Nje rendesi te madhe, per kompleksin LIBURNA i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi midis pishave, hapesira per shetitore e argetimi, xhiro me biciklete duke menduar per te gjitha moshat .
Parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .
Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit eshte ne vitin 2025.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

53 m2

Sip. e brendshme:

44 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

499

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Mali i Robit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin