SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM TEK LIBURNA RESIDENCE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe te brendshme 92.8 m2 dhe sip.totale 111.36 m2 organizohet ne salle ndenje + kuzhine,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane.
Vendodhja eshte prane plazhit te Golemit dhe e aksesueshme nga rruga kryesore.
Nje rendesi te madhe, per kompleksin LIBURNA i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi midis pishave, hapesira per shetitore e argetimi, xhiro me biciklete duke menduar per te gjitha moshat .
Parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .
Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit eshte ne vitin 2025.
Strukture e njejte e apartamentit ndodhet ne katet me larte.
Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

111 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

188

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Mali i Robit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin