SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TE ''SHESHI WILLSON''!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri me ashensor.

Ky apartament ka nje siperfaqe neto prej 71.50m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje hapesire gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.


Zona ne te cilen ndodhet ky apartament, shume prane liqenit te Tiranes, si dhe prane te gjitha faciliteteve e ben kete mundesi mjaft te mire per te banuar apo per ta investuar, pasi vlera e qirave aty eshte mjaft e larte!!

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!!


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

In evaluation

Website Views:

229

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Willson, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin