FILLUAN SHITJET TE KOMPLEKSI I VILAVE PRANE DETIT NE QERRET !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Kompleksi i vilave 2 kateshe qe eshte ne ndertim e siper ,eshte nje projekt me 17 vila ne nje nder zonat me te pelqyera dhe te frekuentuara te plazhit, ne Qerret.
- Distanca nga Tirana është 60 Km, 45 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 20 km nga Porti i Durrësit.
- Kompleksi i vilave 2 kateshe ofron cilësi të lartë ndertimi, me respektim rigoroz të standardeve evropiane për projektimin strukturor.
- Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.
- Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, edhe biçikleta.
-Te gjitha vilat ne kompleks perbehen nga 2 kate banim, Pishine Personale, Parking Personal.
- Specifikime të Viles :
Kati 0 perbehet nga
-ambienti qendrimit ditor
-ambienti gatimit
-ambienti i ngrenie
-ambienti shkalleve
-tualeti
Kati 1 perbehet nga
-dhome me tualet te itegruar
-2 dhoma gjumi
-tualet te perbashket
Sipërfaqe totale e viles 135.2 m²
Sipërfaqe e pishines 21.4m²
Sipërfaqe parkingut 25m²
Cmimi i viles eshte me progresion rrites ne baze te ecurise se ndertimit.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

182 m2

Sip. e brendshme:

135 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

In project

Availability:

Available

Website Views:

32

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin