Apartament 1+1 per Qera prane Ambasades Kineze - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 per Qera ne nje pallat ekzistues prane Ambasades Kineze. Organizohet nga salloni ndenjes, dhoma e gjumit, kuzhina si dhe tualeti. Apartamenti ka nje lokacion qe ofron akses shume te shpejte si dhe eshte i sapo investuar. Brenda cmimit ofrohet dhe nje post parkimi jo i dedikuar. Pranohen dhe kliente qe duan te punojne Airbnb. Per me shume info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

56 m2

Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

540

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin