APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E DURRESIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane Hotel Koloseut ,pozicionohet ne katin e pare banim te nje ndertimi egzistues pa ashensor.Organizohet nga nje ambient ndenje,ambientin e gatimit te vecuar,nje dhome gjumi dhe nje tualet.Orientimi nga jugu i mundeson ndricim natyral gjate dites.Apartamenti eshte mobiluar ne menyre bashkekohore,cmimi i qirase eshte neto.Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

56 m2

Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

696

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durresit, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin