Apartament 3+1+2+Verande ne Rezidencen Kodra Diellit 2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 3+1+2+Verande ne Rezidencen Kodra Diellit 2. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 327.77m2, nga te cilat 154.43 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 144 m2 jane siperfaqe verande. Organizohet ne nje sallon ndenje bashke ne kendin e gatimit dhe te ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje garderobe, nje koridor shperndares qe ben te mundur aksesin ne ambientet e apartamentit dhe nje verande te konsiderueshme. Rezidenca Kodra e Diellit karakterizohet per qetesine, sigurine dhe ajrin e paster. Ndertimi perfundon ne qershor 2024. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

328 m2

Sip. e brendshme:

328 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

135

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin