Dupleks 2+1+2+Verande ne Rezidencen Kodra Diellit 2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Dupleks 2+1+2+Verande ne Rezidencen Kodra Diellit 2. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 169.22m2, nga te cilat 150.36 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 18.86m2 jane siperfaqe verande. Organizohet ne nje sallon, kuzhine te vecuar bashke me kendin e ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande.Rezidenca Kodra e Diellit karakterizohet per qetesine, sigurine dhe ajrin e paster. Ndertimi perfundon ne qershor 2024. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

169 m2

Sip. e brendshme:

169 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Lloji:

Duplex

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

89

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin