Dupleks 2+1+3+Verande ne Rezidencen Kodra Diellit 1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Dupleks 2+1+3+Verande ne Rezidencen Kodra Diellit 1. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 188.64m2, nga te cilat 115.13 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 32.53m2 jane siperfaqe verande. Organizohet ne nje sallon ndenje, kuzhine e vecuar bashke me kendin e ngrenies, 2 dhoma gjumi, 3 tualete, nje ballkon dhe nje verande. Rezidenca Kodra e Diellit karakterizohet per qetesine, sigurine dhe ajrin e paster. Ndertimi perfundon ne qershor 2024. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

189 m2

Sip. e brendshme:

189 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

3

Lloji:

Duplex

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

205

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin