APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ME GOLEM ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe te brendshme 55 m2 dhe sip.totale 61.60 m2 organizohet ne salle ndenje + kuzhine,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor sipas standarteve te kohes.
Vendodhja eshte prane plazhit te Golemit .
Nje rendesi te madhe ne kete Residence i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi midis pishave, pishines dhe shetitoreve.
Parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .
Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit eshte 36 Muaj.
Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin