Shesim apartament ne Lagjen 18 - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe komode.

Informacion:
- Siperfaqe Totale: 125m2
- Kati i trete
- I mobiluar
- Orientimi: Jug-Lindje

Organizimi:
- Sallon + kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- 2 tualete

Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht,me punime teper cilesore dhe mobilim bashkekohor.
Apartamenti eshte i pershtatshem per zhvillim aktivitetesh biznesi si Airbnb.

Per cdo informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

507

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Korçë

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin