Japim me qira apartament luksoz - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane " Parku Rinia", nje zone e cila karakterizohet nga qetesia dhe ajri i paster.
Informacion:
-Kati i pare
-Orientimi: Lindje
-Ngrohja: Kondicioner
-Mobilim cilesor dhe bashkekohor

Organizohet ne sallon+kuzhine, nje dhome gjumi , tualet.

Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

337

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Parku Rinia

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin