SHITET AMBIENT BIZNESI NE AFERSI TE GJUHADOLIT, Shkodër - 981180€ | 366,4 m² - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky është një objekt tregtar i vendosur në zonën e Gjuhadolit, Shkodër, i cili është në shitje për çmimin prej 981180€.
Kjo pronë është ideale për bizneset që kërkojnë hapësirë në një nga zonat më të zhvilluara dhe të frekuentuara si nga qytetarët ashtu edhe nga turistët.
• Sipërfaqe totale 366,4 m²
• E përshtatshme për lloje të ndryshme të bizneseve si Bar- Kafe, Restorant, Supermarket etj.
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Per me shume informacion mund te na kontaktoni ose te paraqiteni prane zyres tone Shkoder adresa : Rruga Edith Durham, Shkoder.


Informacion
Sip. Totale:

366 m2

Sip. e brendshme:

366 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

297

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Truma

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin