Shesim njesi biznesi tek Pazari i Vjeter - Century 21 Albania
Përshkrim

Dyqani ndodhet tek Qendra Tregtare
Lokacioni eshte i favorshem dhe te jep mundesi per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme.

Informacon:
Siperfaqe totale : 54m2
Kate:2


Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

54 m2

Sip. e brendshme:

54 m2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Business

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

233

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Korçë

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin