SHITET APARTAMENT 1+1 NDERTIM I RI I SAPO PERFUNDUAR NE GOLEM !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Pallati ku ndodhet apartamenti sapo ka perfunduar dhe eshte punuar me nje standart te larte dhe cilesore , ndoedhet ne nje nder zonat me te frekuentuara ne Golem.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim me orjentim nga jug-lindja , ka nje siperfaqe te brendeshme prej 44.35 m2 dhe 51 m2 ne total .

Per me shume info ose nje vizite ne prone na telefononi ose ejani ne zyren tone ne Golem !!!


Informacion
Sip. Totale:

51 m2

Sip. e brendshme:

44 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

209

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin