SHESIM APARTAMENT 3+1+2 TE RRUGA E KAVAJES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane qendres Globe!

Ka nje hapsire totale 130m2 dhe organizohet :
Koridor i bollshem i cili ben shperndarjen e dhomave :

-1 Dhome ndenje e bollshme + ambient gatimi
-3 Dhoma gjumi
-2 Tualete
-3 ballkone ku njeri eshte i mbullur dhe sherben per dhome hekurosje .

Shitet i mobiluar si ne foto !
Disponon certifikate te rregullt pronesie!
Ndodhet ne nje pallat te ri me Ashensorne katin e 8 banimi (jo i fundit)
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

111 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

622

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin