ULET CMIMI !!! SHITET TOKE NE XHAVZOTAJ ,BUZE RRUGES KRYESORE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Truall industrial për shitje, i pozicionuar në kthesen e Fllakës , Durrës .
• Sipërfaqe neto1536m²
*Siperfaqe bruto 2100m2
• Vendndodhje ideale për ndërtimin e nje ambienti industrial
• Pranë rrugës kryesore dhe me akses të lehtë
• E përshtatshme për investitorët e ndërtimit dhe biznese të mëdha
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

2100 m2

Sip. e brendshme:

1536 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

333

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fllakë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin