SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK VLORA MARINA. - Century 21 Albania
Përshkrim

Vlora Marina, ofron një kombinim të komoditetit dhe shërbimeve çdo dite, për të shijuar vetëm ose në shoqërinë e familjes dhe miqve tuaj.
Apartamente premium të Vlora Marina ofrojne pamje spektakolare që shtrihet nga Adriatiku deri te Joni, me ishullin e Sazanit përballë dhe gjirin panoramik të Vlorës.

 Apartament premium me pamje nga deti
 Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e dites sebashku me gatimin, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
 Verande private dhe dritë natyrale ne te gjithe perimetrin e apartamentit.
 Shërbime mirëmbajtje përgjatë gjithë vitit
 Siguri 24/7
 Standarde të larta dhe bashkëkohore ndërtimi

NJË DESTINACION I KLASIT BOTËROR

Per me shume detaje me kontakto.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

88 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

513

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin