SHITET VILE NE PLAZH ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jemi duke ofruar një vile luksoze me 6 dhoma gjumi dhe 4 tualete për shitje në zonën e Plazhit, Durrës për çmimin prej 1500000€. Ndodhet në një ndërtesë 3-katëshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 728 m²
• Sipërfaqe e brendshme 500 m²
• Sipërfaqe e përgjithshme 728 m²
• Ndodhet në kat të 3-të të ndërtesës me 3 kate
• E përbërë nga 6 dhoma gjumi dhe 4 tualete
• Pranohet dhe shitja me perqindje ndertimi
Per me shum info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

728 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

4

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

In evaluation

Website Views:

292

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin