Shitet Apartament 3+1 tek Pazari i Ri(sapoperfunduar) - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament ne zonen me te kerkuar dhe te frekuentuar ne Tirane, tek Pazari i Ri dhe shume prane qendres se Tiranes.Apartamenti eshte ne nje ndertim te ri te sapo perfunduar, me cilesi te standartit te larte,pervec ndertimit edhe pronari ka bere investime ekstra per cdo gje ,per nje jetese sa me te mire.Ndertimi ne te cilen ndodhet ky Apartament eshte ndertim me kapacitet te vogel banoresh, dhe ne katin ku ndodhet Apartamenti jane vetem 2 hyrje, qe do te thote ka shume privatesi e mireorganizim te te gjitha hapesirave.Organizimi i Apartamentit eshte ideuar me arkitekt pasi kjo hapesire eshte krijuar ne bashkimin e 2 apartamenteve sebashku dhe ne rast investimi mund te ndahen pasi kane hyrje me vete secila dhe jane te shfrytezueshme si nje e tere ose sic ju mund ta deshironi.

- Apartamenti ka nje Sip.Totale 233 m2
- Siperfaqe e brendshme- 143 m2
- Verande - 68m2
- Siperfaqe e perbashket-22m2

Organizimi Apartamentit:

- 1 Dhome Ndenjeje+Ngrenie+Kuzhine gatimi
- 1 Dhome Gjumi matrimoniale me garderobe dhe tualet
- 2 Dhoma Gjumi
- 1Tualet
- Orientim Lindje-Veri-Perendim

Per cdo detaj , informacion dhe per ta vizituar nga afer , Ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

233 m2

Sip. e brendshme:

143 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

379

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin