EKSKLUZIVE! APARTAMENTE & VILA UNIKE PER SHITJE NE KOMPLEKSIN "JAL Y MAR" RESIDENCE. - Century 21 Albania
Përshkrim

Projekti me i ri i quajtur Jal y Mar Residence ndodhet ne zemer te plazhit te Jales me nje distance 130 m nga pedonalja, dhe 150 m larg detit. Ky projekti Unik dhe shume luksoz, organizohet ne 25 vila dhe 121 apartamente.
Rezidenca eshte projektuar nga studio Oppenheim Archicteture nje nga me prestigjozet ne bote.
Kombinimi ideal mes gurit shkembor , hijes se pemeve te ullurit dhe detit bojeqielli e te qete te bregut te bukur te Jales, ju japin pushimin e duhur ne shtepine tuaj te re.
Projekti ka startuar ne shkurt 2024 dhe perfundon per 4 vite.

Tipologjite e apartamenteve jane kryesisht 1+1, 2+1 dhe 3+1.
Disponojme Penthouse me veranda dhe apartamente me oborr te gjelberuar ne katet perdhe.

Tipologjite e apartamenteve sipas siperfaqes me te vogel:
1. Ap. 1+1 me sip 82.7 m2
2. Ap. 2+1 me sip. 130.75 m2
3. Ap. 3+1 me sip. 213 m2

Godinat jane te projektuar me 3 , 4 dhe 5 kate, dhe te pozicionuar ne menyre te tille qe nuk pengojne pamjen nga secili apartament.

Siperfaqet e vilave variojne nga 300 m2 ndertim deri ne 743 m2 ndertim.
te gjitha vilat jane 2 kateshe dhe disponojne parcele te gjelberuar, pishine dhe pamje unike totale nga deti ne te gjitha katet e tyre.

Projekti do te jete nje rezidence shume private dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme si zone hotelerie, dyqane, bar,restorante etj.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

3386

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr. Bregdet Jale, Jalë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin