FILLUAN SHITJET E APARTAMENTEVE TEK RESIDENCA ELITARE CURRILA COAST! (MUNDESI PAGESE ME KESTE) - Century 21 Albania
Përshkrim

Currila Coast Residence!
Nje kompleks luksoz me 12 vila dhe 12 apartamente te tipologjive te ndryshme.
Nje residence unike ne bregdetin shqiptare qe ofron mundesi shtepie pushimi dhe banimi!
Apartamente 2+1,3+1 ofrojne larmishmeri zgjedhjesh per te gjetur apartamentin ideal per ju dhe familjen tuaj.
Natyra e paprekur,ajri i paster,bregdeti i kristalt i Currilave,pamja e lire e perhershme nga deti, komuniteti elitar jane avantazhet kryesore te cilat nuk mund te gjenden ne asnje vend tjeter.
Materialet e perdorura ne ndertimin individual te secilit apartament si: Guri natyral,Dritare me xhama triplex termik etj e bejne kete ndertim te pakrahasueshem me asgje te pare deri me tani.
Secili apartament eshte i shoqeruar me nje verande te bollshme e cila i jep secilit banor ndjesine e nje vile luksoze ne bregdet!
Apartamenti i tipologjise 2+1, disponon nje siperfaqe totale prej 100,6m2 dhe verande 63.2m2, gjithashtu e perfshire ne eshte edhe nje depo me siperfaqe 24m2.
Residenca perfshin dhe postet e parkimit me vlere 20.000€
Nje kryeveper e arkitektures dhe e inxhinierise moderne.
Nje komunitet elitar me sasi te limituar.
Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

77 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

445

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Currila Coast, Currila

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin