Prane Ferma 100, Shitet Toke Bashke Me Leje Ndertimi. - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Vishaj, pothuajse ngjitur me restorantin Ferma 100 shitet toke e me leje ndertimi. Toka ka nje siperfaqe prej 3500 m2 me certifikate dhe 1500 m2 toke te rrethuar qe eshte ceshtje kohe te kthehet ne emrin e bleresit . Gjithashtu toka shoqerohet me nje projekt fantastik i cili mund te sherbeje si restorant, vile per evente te caktuar por pse jo edhe per vile personale. Leja e ndertimit eshte ne fazen e fundit te miratimit si pas projektit te aplikuar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

3500 m2

Sip. e brendshme:

3500 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

191

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Ferma 100, Vishaj

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin