OKAZION! Shesim Kapanon ne Autostraden Tirane-Durres! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne autostraden Tirane-Durres shitet kapanon industrial me siperfaqe ndertimi 4140m2, perkatesisht 2640m2 kapanon, 1500m2 godina per showroom/zyr e strukturuar ne 3 kate. Objektet jane te ndertuar mbi truallin me siperfaqe 8250m2 i cili eshte i rrethuar me mure betonarme 2m lartesi. Ndertimi eshte i nje cilesie shume te mire ku vlen te permendet qe deri ne lartesine 2m kapanoni eshte me mure betonarme dhe pjesa mbi 2 m eshte konstruksion metalik dhe panel sandwich me dimensioneme 44m x 60m dhe lartesi ne ansore 7.5m dhe lartesia ne kulm 10.5m. Godina e showroom-it eshte e ndertuar me konstruksion betonarme me siperfaqe njolle ndertimi 500m2. Gjithashtu disponon dhe kabine elektrike te personalizuar. Infrastuktura rrugore i jep akses lehtesisht per automjetet e tonazhit te rende.
Prona eshte shume e pershtateshme per cdo lloj aktiviteti industrial si prodhim dhe magazinim.
Per me teper informacion lutem kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

8250 m2

Sip. e brendshme:

4140 m2

Sip. Toke:

8250 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

79

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tirane Durres, Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin