SHESIM 3587M2 TOKE BUZE RRUGES PRANE VINEA RESORT NE SHKALLNURE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet ne zonen e Shkallnurit me nje siperfaqe 3587m2.
Zona dhe pozicionimi i tokes eshte i pershtatshem per ndertime kapanonesh, magazinash dhe objekte te tjera industriale ose agroturizem.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

3587 m2

Sip. e brendshme:

3587 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

146

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: shkallnur, Shkallnur

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin