JEPET ME QIRA PAPAFINGO 2+1 DHE GARAZH VIJE E PARE ME DETIN! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, kuzhina, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon te bollshem me pamje relaksuese te detit.
Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar.
Per me shume info apo vizite ne prone kontakto!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

269

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkembi I Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin