APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA HOTEL BUTRINTI NE SARANDE!

Apartamenti ndodhet 100 ne nje zone te populluar me mjaft facilitete.

*Siperfaqe neto:60m2
*Siperfaqe bruto:70

Organizimi :

*1 Dhome Ndenje
*1Kuzhine Vecuar
*1 Dhome gjumi
*1 Tualet
*1 Ballkon

NJE MUNDESI IDEALE PER BANIM DHE INVESTIM.

Mundesi nderrimi me apartament ne Tirane.


Per me shume informacion me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

198

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin