TEK KOMUNA E PARISIT SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TUALETE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 2+1 me 2 tualete ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, tek Komuna e Parisit.
Pallati ndodhet ne Rrugen Skender Luarasi dhe prona pozicionohet ne katin e 5-te banim te nje pallati 8-katesh me ashensor dhe administrim te mire.
Apartamenti disponon nje siperfaqe totale 108m2 nga te cilat 97.28m2 eshte siperfaqa neto ne certifikate dhe 10.72m2 siperfaqe e perbashket.
Organizohet ne :
1 sallon te madh se bashku me ambientin e gatimit
2 dhoma gjumi
2 tualete nga te cilet 1 ndodhet ne dhomen matrimoniale
1 ballkon.

Zona ne te cilen ndodhet prona ka facilitete te ndryshme si : shkolla, cerdhe, institucione, qender tregtare, supermarkete, bar-restorante, etj.
Nje nga zonat me te kerkuara per te jetuar si dhe per investim pasi ka kerkesa gjate gjithe vitit per qira.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1363

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: KOMUNA E PARISIT, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin