SHESIM 2 APARTAMENTE 2+1 DHE 1+1 DREJTORIA E POLICISE, DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamentet kane nje siperfaqe totale 154.64m2 perkatesisht 2+1 90.84m2 dhe 1+1 63.8m2.
Ndodhen ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.
Mundesi e mire investimi.
Disponojn dokumentacion te rregullt hipotekor.
Me kontaktoni per nje vizite nga afer!


Informacion
Sip. Totale:

155 m2

Sip. e brendshme:

155 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

289

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Drejtoria e Policise

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin