JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne Vollga i pozicionuar nje pallati te ri shume cilesor dhe i mireadministruar, me ashensor cilesor me nje siperfaqe totale prej 115m2.
Apartamenti eshte i mobiluar ne detaje dhe jepet per qira afatgjate.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sonxhorno me kuzhinen, 2 tualete.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

349

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: vollga, Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin